poniedziałek, 30 sierpnia 2010

10 rzeczy, które lubię

Ponieważ zostałam skazana:) na wskazanie 10 (tylko) rzeczy, które lubię, nie uchylam się tylko działam:
1. Lubię oglądać burzę, nawet poza domem. Przeżyłam kilka ciekawych. Jedną na środku rzeki podczas spływu zawinięta w wielką folię (taką jak worek do śmieci).
2. Lubię lasy iglaste, jest coś w nich podniecającego, i to, że są wiecznie zielone jakby potwierdzały, ze optymistą można być cały czas.
3. Kulinarnie uwielbiam jeść od słodkich do słonych przez pikantne. Ciągle myślę o jedzeniu i kocham miłością czystą ziemniaki.
4. Lubię czytać książki w autobusach, kolejkach, pociągach i tramwajach. Jak nie mam książki to czytam wszystko łącznie z regulaminem oraz biletami.
5. Lubię kajakować wczesnym porankiem, gdy słońce zaczyna przygrzewać jesteśmy sami na rzece i ptaki śpiewają. Podnosi się mgła.
6. Lubię siedzieć na plaży we wrześniu i patrzeć na najpiękniejszy kolor Bałtyku jaki tylko widziałam.
7. Lubię wrócić zmęczona, zmoknięta, głodna i brudna do domu. Zaspokajanie najprostszych potrzeb jest największą nagrodą. Gorąca kąpiel coś gorącego do zjedzenia i ciepłe pachnące łóżko, doceniam to tak bardzo tylko wtedy.
8. Lubię zatopić się w pracy na kilka godzin tak, że nie zauważam mijającego czasu.
9. Lubię dobry humor i otwartych ludzi.
10.Lubię oglądać programy kulinarne i wyobrażać sobie, że kiedyś kiedyś też tak będę gotować:).


Dziękuję za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

3 komentarze:

 1. Olu - cudnie. Ależ się uhahałam. Ojej - nawet nie wiedziałam, że masz taką fazę na ziemniaki. Ja też! Najbardziej lubię ziemniaki z ...twarożkiem.
  I jedząc te ziemniaki mogłabym gapić się na burzę.
  Ostatnio nawet nakręciłam (telefonem) taki front, co to szedł na nas, ale burzy z tego było niewiele. A tak się dobrze zapowiadało): front
  Dzięki za te wyznania - będę się starała pamiętać i dogadzać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety muszę wkleić ordynarnie ścieżkę do skopiowania: http://www.youtube.com/user/birdyEve#p/a/u/1/IAC2pe6ylVA

  OdpowiedzUsuń
 3. Te filmiki całkiem, całkiem. Front burzowy był naprawdę porywisty ale bardziej podobał mi się filmik przedstawiający ptasią ucztę - ale się u Was dużo dzieje na balkonie :).

  OdpowiedzUsuń